Põhikursused

Tunnid toimuvad väikestes rühmades 5-7 inimest (maksimaalselt 10) mugavas, meeldivas, peaaegu nagu koduses õhkkonnas.

Individuaaltunnid

Individuaalõpe toimub õpetaja ja ühe õpilase vahel või minirühmas (kuni 3-4 õpilast). Maksimaalne tähelepanu ja mugavus.

Skype-õpe

Unikaalne võimalus keelt õppida kodust, kontorist või harjumuspärasest keskkonnast väljumata. Kõige ajasäästlikum moodus.

 

REGISTREERIMINE ON ALANUD!

Kursused algavad 19.09.2022.  Uue õppeaasta pikkade kursuste tunniplaani paneme kursustele registreerumiseks kodulehele välja

2022.a augusti lõpul.

INGLISE KEEL, EESTI KEEL, PRANTSUSE KEEL, ITAALIA KEEL ja HISPAANIA (vene keele baasil)

Saate omle valida rühma vastavalt oma vanusele sõltuvalt oma tasemest, huvialadest ja õppe-eesmärkidest:

 

Õpetajad

JELENA VOLKOTRUBJelena peab õpetajaametit elavaks ja loominguliseks tööks. Ta on hea huumorimeelega, energiline ja leiab kergesti kontakti õpilastega. Paljud tema õpilased elavad ja õpivad nüüd Uus-Meremaal, Austraalias, USAs, Iirimaal ja Inglismaal. Enda jaoks peab ta õpetamise juures peamiseks täpsust ja selgitamise arusaadavust. 2010. aastal valiti ta aasta õpetajaks. Jelena omab rohkem kui 25-aastast õpetamiskogemust. Ta arvab, et õppida on tore, pea peab töötama!

DENISS MIRONOVTa on lõpetanud Tallinna Ülikooli inglise filoloogia eriala ja õpetanud üle 20 aasta, sealhulgas 12 aastat töötanud täiskasvanutega. Deniss mitte ainult ei õpeta, vaid on kõrgetasemeline sünkroontõlk. Talle endale meeldib õppeprotsess ning pika ja vaevarikka töö tulemus. Miski ei tule kohe, seega olge palun kannatlik ja tulge õppima. See saab olema huvitav!

DMITRI VOLKOTRUBTa hindab oma tööd tänu loomingulisele vabadusele ja võimalusele rakendada loovaid ideid, mis kokkuvõttes suurendavad õpilaste huvi ja annavad võimaluse keeleõpet parandada. Pärast ülikooli lõpetamist on ta tegelenud õpetamisega üle 20 aasta ja usub, et üleliigseid teadmisi ei ole olemas.